sirket-kulturu

Şirket Kültürü

Akıllı çalışır, kaliteli üretiriz.

Vizyon

Mobilya sektöründe ülkemizde ve dünya çapında öncü bir marka olmak.

Misyon

İnsan temelli bakış açısıyla yenilikçi yaşam tarzına sosyal ve çevreci yapısı ile yaşanılabilir bir dünya için katkı sağlamak.

vizyon-1

İşimizde uzmanınız; öğrenmenin sonu olmadığına inanırız. İşimizi sahiplenir, sonuç üretene kadar özveri ile çalışırız. Hatalarımızdan ders alır, tekrarlamamaya çalışırız. Başarıları kutlarız. Zamanı ve kaynakları verimli kullanırız. Her durumda profesyonel ve kurallara uyan bir şirketiz. Kalite bizim için sadece ürünlerle sınırlı değildir. Kalite ilişkiler, kaliteli süreçler, kaliteli düşünceye yer veririz. Fikirlerin sadece kâğıt üzerinde değil, hayat geçirdiğimiz zaman fark yaratacağına inanırız.

Dinleriz ve anlarız. Sağlıklı bir iletişim iyi bir ilişkinin temeli olduğunu biliriz. Konuşurken net olmaya, dinlerken anlamaya önem veririz. Farklı görüşlerimiz varsa açık, yapıcı ve cesur bir şekilde dile getiririz. Yapıcı geri bildirim vermeye ve almaya önem veririz. Net, samimi ve yalınız. Birbirimize güveniriz, en zorlu işleri bu şekilde başaracağımıza inanırız. İşimize, başarıya ve birbirimize tutkuyla bağlıyız.

vizyon-2
İşimize, birbirimize ve başarıya tutkuyla bağlıyız. Güçlü markalarımızdan ve birbirimizden güç alarak hayallerimize ulaşmak için beraber hareket ederiz. Başarma arzusunu ve sektörün en iyisi olma hırsını herkesin kalpten hissetmesini isteriz.

Ürünlerimizle gurur duyar, ürün ve hizmetlerimizin insan hayatına keyif kattığına inanırız. İşbirliği ve uyum içinde çalışırız, birbirimizi desteklemeyi ve tamamlamayı biliriz. Hızlı ve dinamik şekilde çözüme ve birbirimize kenetleniriz. Müşterilerimizle yaşarız.

Müşterimiz her durumda önceliğimizdir. Müşterimiz ile duygusal bağ kurarız. Müşterilerimizi ve ihtiyaçlarını sahipleniriz. Bu sadece müşteriye dokunan pozisyonlar için değil, her birimizin görevidir. Doğru ve adil çözümü en hızlı ve en doğru şekilde uygularız. Markalarımızın farkını sadece ürünlerimizle değil, her temasa keyifli ve pozitif deneyimler yaratarak hissettiririz.