Doğanlar Mobilya

Şirket Hakkında

Doğanlar Mobilya Grubu

Mobilya sektöründe öncü altı markası ile aynı çatı altında, aynı değerlere ve yüksek kalite anlayışına sahip duruşumuzla tüm dünya için üretiyoruz.

Doğanlar Mobilya

Aynı çatı altında Dünya için üretiyoruz

Doğanlar Mobilya

İşimize olan tutkumuz ve müşterilerimizle olan bağımız ile...

Dinler, anlar, üretir ve konforu sunarız. Müşterilerimizle ve ekibimizle olan iletişimimiz en büyük ilhamımız ve motivasyonumuz.

hakkimizda_image_2

1972 yılında Çanakkale Biga’da kurulan Doğtaş, oturma gruplarından yemek odalarına, genç ve çocuk mobilyalarından, yatak odalarına ve Türkiye’nin ilk CE Medikal Sınıfı belgeli yataklarına kadar uzanan geniş ürün yelpazesiyle, uluslararası kalite standartlarında ustalıkla ürettiği özgün tasarımlı modelleriyle sektöründe fark yaratmaya devam ediyor. PET şişelerden dönüştürülen kumaş kullanımlarıyla yapılan koltuklarıyla sürdürülebilir mobilya dünyasının öncülerinden.

Cumhuriyet tarihinin en köklü sanayi kuruluşlarından biri olan Kelebek Mobilya ise 1935 yılında uçak kanatları için kontrplak üretmek amacıyla kuruldu. 1986 yılına kadar İstanbul Haliç’te Kelebek markası ile kontrplak üretti. 1978’de dünyanın konusunda en iyi proje grupları ile teknik işbirliği yaparak Düzce'de kurduğu modüler mobilya fabrikasını, Avrupa'nın en modern ve büyük tesislerinden biri olarak işletmeye açtı. Kelebek Mobilya, Düzce’de yer alan 159.500 metrekarelik bir sahada, 55 bin metrekarelik kapalı alanda ileri teknolojileri kullanarak; mobilya, mutfak, banyo, oturma grupları ve özel ahşap donanımların üretimini sürdürüyor.

Doğtaş, 2012 yılında Kelebek Mobilya’yı bünyesine katarak, mobilya pazarında gücüne güç kattı. Birleşme sonrası Doğtaş Kelebek Mobilya San. ve Tic. AŞ. unvanıyla tek şirket çatısı altında; Doğtaş, Kelebek Mobilya, Kelebek Mutfak&Banyo, Lova markaları ve projeli işler departmanı olarak çalışmalarda bulunuyor. Doğanlar Mobilya Grubu, 2022 yılı itibariyle bu yeni ticari unvanıyla yurtiçi ve yurtdışında yolculuğuna devam ediyor. 

Doğtaş
Kelebek
Lova Yatak
Ruum Store
Kelebek Mutfak Banyo
Biga Home