ruumstore-hero

Ruum Store

ruumstorelogo

Dar alanlara en tarz çözümler” söylemiyle 2019’da internet müşterisiyle buluşan Ruumstore.com, Doğtaş’ın online satış markasıdır. 40’dan fazla kategori ve 4000'den fazla ürün ile Kaliteli, modüler ve işlevsel mobilyaları ulaşılabilir fiyatlarla internet müşterisinin hizmetine sunan Ruumstore.com, yaşam alanlarında pratiklik ve fonksiyon arayanlara Doğtaş kalite ve güvencesiyle ulaşıyor.

9
Yurtdışı Bayi
40
Kategori
4000
Ürün

*30.09.2022 Tarihli Verilerdir.

Malzeme kalitesinden ödün vermeden her detay düşünülerek tasarlanan Ruumstore.com mobilyaları, bir iş gününde kargoya teslim ve oldukça anlaşılır kılavuzları ile kolay kurulum imkanı sağlıyor. Ruumstore.com’da sehpadan çalışma masasına, kitaplıktan pufa, komodinden TV ünitesine kadar çok çeşitli fonksiyonel mobilyaya ulaşmanın yanında, Doğanlar Mobilya Grubu ailesinin yatak markası Lova yatak ürünlerinin satışı da yapılıyor.

Özellikle küçük alanlar için en fonksiyonel çözümlere odaklanan Ruumstore.com tasarımcıları, yaşam alanlarınızda işlevsellik yaratırken kendi dekorasyon zevkinizi de yansıtabilmenizi amaçlıyor.

Tasarımlarında uzun vadeli düşünen Ruumstore.com, koleksiyonlarında birbirleriyle kolayca kombinlenebilecek parçalara yer veriyor; şimdi seçtiğiniz ve evinize aldığınız bir parçayı, ileride rahatça tamamlayacağınız pek çok ürün garantisi ile satışa sunuyor.

ruumstore-slider
ruumstore31

Kaliteye ve tarza ulaşılabilir fiyatlarla sahip olmanın keyfini yaşatan Ruumstore.com, tüm ürünlerinde iki yıl garanti ve bir iş gününde kargoya teslim imkanları ile kolay ve hızlı alışverişi mümkün kılıyor.

Doğtaş
Kelebek
Lova Yatak
Ruum Store
Kelebek Mutfak Banyo
Tüm Markalar