kelebek_mutfak-hero

Kelebek Mutfak - Banyo

logokelebekmutfak

Kelebek Mutfak-Banyo, yurtiçi ve yurtdışında 8 binden fazla projede edindiği deneyim ve mutfak sektöründe ürünlerine 5 yıl garanti veren tek marka olmasıyla öne çıkmaktadır.

55
Yurt İçi Satış Noktası
1
Yurt Dışı Satış Noktası

*2022 Yıl Sonu Verileridir.

Türkiye'nin ilk panel mobilya ve mutfak üreticisi olan Kelebek, Cumhuriyet tarihinin en köklü sanayi kuruluşlarındandır. Kitlesel ve küresel bir marka olma hedefiyle Düzce’de 40 bin metrekare kapalı olmak üzere toplam 186 bin metrekarelik bir alanda üretimine devam eden kuruluş, bugün ürünlerini yurt içinde 35 mağazada tüketicilerin beğenisine sunuyor. Yurtiçin de pek çok prestijli konut projelerinde yer alan Kelebek Mutfak Banyo Markası projelere özel tasarımlar yapmaktadır Kelebek Mutfak-Banyo, Yurtdışındaki konsept mağazaları ile hizmet vermekte ve pek çok projeye imza atmaktadır. Yurtdışında yer alan konsept mağazalarıyla uluslararası pazarda da seçkin markalar arasında yer almaktadır.

Türkiye’de ilk ve Tek 5 Yıl Garanti

Tüm mutfak modellerinde Türkiye’de ilk ve tek 5 yıl garantiyi Kelebek Mutfak vermektedir.

Ücretsiz Projelendirme, Nakliye ve Montaj

Hayal ettiğiniz mutfağa kavuşmanız için evinize gelip, ölçü alıp ücretsiz projelendirme yapılmaktadır. Ürün siparişinden sonra nakliyesi ve montajı tarafımızdan karşılanmaktadır.

kelebekmutfak-slider7
kelebekmutfak-slider10

Doğtaş
Kelebek
Lova Yatak
Ruum Store
Kelebek Mutfak Banyo
Tüm Markalar