lova-hero

Lova Yatak

LovaYataklogo

Doğanlar Mobilya Grubu’nun 50 senelik bilgi birikimi, Türkiye’nin rahat uyku markası Lova Yatak ile sağlığa ve mutluluğa dönüşüyor.

105
Toplam Satış Noktası
99
Yurt İçi Mağaza Sayısı
6
Yurt Dışı Mağaza Sayısı

30 Kasım 2023 verileridir.

Önemli Ar-Ge çalışmalarıyla şekillenen ve uykuya hayat veren Lova Yatak uyku ürünleri, eşsiz bir uyku ve rahatlık deneyimi sunuyor. Lova Yatak, yüksek teknolojisi ve özel teknikleri ile ideal vücut ortopedisini destekleyen, omurga sağlığını ve vücut ısısını düşünen akıllı yataklar, sağlıklı uykunun en önemli tamamlayıcısı yastıklar ve ev tekstili ürünleri tasarlıyor. Türkiye’nin “rahat uyku markası” olmayı amaç edinen Lova Yatak, kullanıcısına kaliteli ve rahat bir uyku deneyimi sunmak için her geçen gün yataklarını geliştirmeye devam ediyor. 

Teknopark Ar-Ge merkezinde bilim insanları, farklı vücut anatomileri ve yatış pozisyonlarına yönelik yaptıkları araştırmalarla kişilere rahat ve sağlıklı uyku deneyimi sunmak için çalışıyor. Ayrıca geliştirdiği yeni nesil yatak içi malzemelerini, ürünlerinde titizlikle kullanan Lova Yatak, her vücut tipine göre rahat bir uyku sunarken, geri dönüşümlü malzemeden üretilmiş kumaş ve malzemeleriyle sürdürülebilir bir dünya için doğa dostu olmayı amaçlıyor.

lova-slider6
lova-slider5

Müşterilerin satın alma deneyimini bambaşka bir boyuta geçirme odağında mağazalarında, fizyoterapistler tarafından kişiye özel tavsiyeler sunan Lova Yatak, 505 corner olmak üzere yaklaşık 611 satış noktasında hizmet sunuyor.

Doğtaş
Kelebek
Lova Yatak
Ruum Store
Kelebek Mutfak Banyo
Biga Home