dogtas-hero

Doğtaş

dogtas-logo

Anadolu medeniyetinin ev sahiplerinden, destanların şehri Çanakkale’den yükselen Doğtaş, yaşam alanlarına stil ve değer katan tasarımlar sunuyor. Doğtaş, keyifli sohbetlerden, kalabalık buluşmalara kadar anılarda yer edecek birlikteliklere şıklığı, konforu ve eşsiz tasarım anlayışını getiriyor.

300
Toplam Satış Noktası
242
Yurt İçi Satış Noktası
58
Yurt Dışı Satış Noktası
84000
Metrekare Üretim alanı

30 Kasım 2023 verileridir.

Türkiye’nin global bir markası olan Doğtaş’ın; New York, Londra, Paris, Lyon, Berlin, Viyana, Lozan gibi şehirlerin yanı sıra Afrika, Türkiye Cumhuriyetleri ve Asya da dahil olmak üzere dünya çapında trendleri belirleyen şehirlerde mağazaları bulunuyor. Yurt içi ve yurt dışında yer alan 300’e yakın konsept mağazasıyla Doğtaş, mobilya sektörünün önemli oyuncuları arasında yer alıyor. Müşterilerine her türlü dekorasyon ihtiyacına uygun, fonksiyonel, kaliteli ve ulaşılabilir koleksiyonlar sunan Doğtaş, yaşam alanlarına değer katıyor. Yılların verdiği birikim ve uzmanlığını ustalıkla yansıttığı koleksiyonlarında, 300 farklı kumaş ve 35 farklı ahşap renk seçeneğini müşterilerinin beğenisine sunuyor.

dogtas-slider3
dogtas-slider4

2022 yılında Yeni Tasarım ve İnovasyon Merkezi projesi hayata geçirilerek rahatlığın ön plana çıkarıldığı Hibrit Teknoloji ile Doğtaş, vücut kıvrımlarına göre tasarlanan ve omurgayı destekleyen hibrid koltuklar üretiyor. Ayrıca daha iyi bir gelecek ve sürdürülebilirlik için Türkiye’de bir ilk olarak %100 geri dönüşümlü kumaşları koltuklara dönüştürüyor. Doğtaş; salon, yemek odası, genç odası, aksesuar ve bahçe mobilyalarıyla farklı kategorilerde geniş ürün gamı sunuyor.

Doğtaş
Kelebek
Lova Yatak
Ruum Store
Kelebek Mutfak Banyo
Biga Home